DARMOWA MEDYTACJA WeAddHeart by HeartMath Online (Język polski)

Odegraj swoją, ważną rolę w podnoszeniu zbiorowej świadomości i podaruj światu więcej serca.

00
dNI
00
GODZIN
00
MINUT
00
SEKUND
00
DNI
00
GODZIN
00
MINUT
00
SEKUND

DATA

21 Kwiecień (Środa), 2021

CZAS (Polska)

Godzina 20:00 – 20:40

MIEJSCE

Online, aplikacja Zoom

DARMOWA MEDYTACJA WeAddHeart by HEARTMATH 21 KWIECIEŃ (Środa), 2021 O GODZINIE 20:00 (PO POLSKU)

“Odegraj swoją, ważną rolę w podnoszeniu zbiorowej świadomości i podaruj światu więcej serca.”

ORGANIZATOR

HEARTMATH

Co to jest WeAddHeart?

WeAddHeart to rozwijający się, międzynarodowy ruch społeczny, który wzmacnia ludzi w łączeniu się z własnym sercem oraz sercami innych osób, aby żyć pełniejszym życiem, prosto z serca i dzielić się tym sercem z całym światem.

Naszą wspólną intencją jest praktykowanie prostych technik skoncentrowanych na sercu, które poprawią nasze zdrowie i szczęście, pomogą nam połączyć się z sercami innych i odegrać naszą rolę w podnoszeniu społecznej i globalnej świadomości oraz tworzeniu większej sprawiedliwości, zrozumienia i pokoju pomiędzy ludźmi i narodami. Odwiedź stronę organizatora, kliknij tutaj.

MÓWCA

PRZEMYSŁAW SEBASTIAN URBANIK

Co będzie się działo podczas Medytacji Online WeAddHeart?

Zapraszamy serdecznie do dołączenia do naszej medytacji online, niezależnie od tego gdzie mieszkasz lub aktualnie przebywasz.


Podczas naszego spotkania online będziemy praktykować proste techniki skoncentrowane na sercu, podobne do medytacji. Dokładniej, skupimy naszą uwagę w naszych sercach, na naszym oddechu oraz na tworzeniu i podtrzymywaniu pozytywnych, wzniosłych uczuć wychodzących z serca, takich jak troska, docenianie, wdzięczność i współczucie. Następnie spędzimy czas, kierując te uczucia najpierw do siebie, następnie na innych członków grupy, na konkretną osobę, grupę lub sytuację, a potem w świat.


Techniki, które praktykujemy, tworzą indywidualną i grupową „koherencję” (czyli spójność). Koherencja jest prawdziwym, mierzalnym stanem charakteryzującym się zwiększonym porządkiem i harmonią w naszych procesach fizjologicznych (cielesnych) i psychologicznych (mentalnych). Jest to optymalny stan dla zdrowia danej osoby, a także dla budowania głębszych więzi z innymi.

Jak wziąźć udział w spotkaniu online?

Nasze spotkanie online będzie trwało około 40 minut i jest prowadzone za pomocą platformy Zoom. Zoom to serwis internetowy do połączeń video i webinarów.


Proszę pobierz darmowe oprogramowanie, link tutaj (na laptop, komputer pc, lub telefon komórkowy) i załóż konto przed sesją. Następnie, aby dołączyć do wydarzenia online wystarczy kliknąć w link Zoom, który został wysłany do Ciebie w wiadomości mailowej z potwierdzeniem rejestracji.


Zoom pozwala wszystkim wzajemnie się widzieć, ale jeśli chcesz, możesz wyłączyć swoje video. Podczas medytacji Twój mikrofon zostanie wyciszony przez administratora grupy.

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ!

en English
X